Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | PRINCESS® RICH
 

PRINCESS® RICH

 

Unikalna linia produktów Princess do mezoterapii wyróżnia się wśród wszystkich innych produktów, które odmładzają skórę poprzez jej nawilżenie, dzięki dwóm czynnikom:

Princess Rich jedyny żel o wyjątkowo wysokim stężeniu kwasu hialuronowego (aż 18mg/ml) oraz największej masie cząsteczkowej spośród wszystkich produktów dostępnych obecnie na rynku, wytwarzanych na bazie kwasu hialuronowego pozbawionego wiązań poprzecznych. Łączący nawilżające właściwości kwasu hialuronowego i glicerolu, dwóch silnie nawilżających składników, występujących naturalnie w organizmie człowieka.

Wyjątkowe połączenie kwasu hialuronowego oraz glicerolu w produkcie Princess Rich daje nowy wymiar nawadnianiu skóry i szansę na znalezienie się w czołówce rynku, z zachowaniem dużej przewagi nad „współzawodnikami”.

Rzeczywiście, najnowsze publikacje naukowe dostarczają pewnych dodatkowych argumentów oraz danych, które pozwalają udowodnić i podkreślić wzmocnione właściwości nawilżające PrincessRich, uzyskane dzięki zastosowaniu glicerolu.

Wnioski z tych publikacji są następujące:

 • aby skóra odzyskała swój blask, napięcie i elastyczność, bardzo ważne jest uzupełnienie niedoboru kwasu hialuronowego,
 • aby mocno odwodniona i uszkodzona skóra optymalnie skorzystała z długotrwałego efektu nawilżenia, efekt uzupełnienia niedoboru kwasu hialuronowego należy wzmocnić poprzez dodanie glicerolu.

Dlaczego?
Ponieważ glicerol, endogenny kleisty polialkohol, bezpośrednio wpływa na utrzymanie poziomu nawilżenia skóry właściwej poprzez trzy czynniki:

 • cząsteczki glicerolu wiążą się poprzez wiązania wodorowe z cząsteczkami wody (H2O). Każda cząsteczka glicerolu może związać aż sześć cząsteczek wody. Dzięki glicerolowi moc nawilżenia jest sześciokrotnie silniejsza, a efekty odmładzające jeszcze bardziej znaczące.
 • glicerol przedostaje się przez AQP3* do zewnętrznej i najbardziej odwodnionej warstwy naskórka, stratum corneum. Tam też wzmacnia jej funkcję jako bariery przeciwko utracie wody i przyczynia się do utrzymania poziomu nawilżenia skóry.
 • tworząc za pomocą wiązań wodorowych „ochronny płaszcz” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, glicerol sprawia, że kwas hialuronowy korzysta z jego termicznych, mechanicznych i enzymatycznych właściwości odpornościowych, zwłaszcza wobec wolnych rodników **. Dzięki obecności glicerolu kwas hialuronowy lepiej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces nawilżenia skóry.

  * AQP3 (akwaporyny3) – białka błonowe, które uczestniczą w procesie transportu glicerolu do naskórka.
  ** Wolne rodniki – atomy (lub cząsteczki), które posiadają jeden lub więcej wolnych elektronów i które, aby odzyskać stan równowagi, dążą do przejęcia (lub oddania) elektronu z (lub do) sąsiadujących cząsteczek, powodując ich niszczenie.

Princess Rich to wiskoelastyczny roztwór, który służy uzupełnianiu kwasu hialuronowego utraconego w czasie procesu starzenia. Zalecane są cykle trzech zabiegów wykonywanych co dwa lub trzy tygodnie. Princess® Rich jest stworzony do iniekcji do naskórka lub głębiej, by polepszyć koloryt i elastyczność skóry. Działa on również jako wypełniacz małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust oraz nawilża odwodnioną skórę.

Dzięki Princess Rich:
specjaliści od kosmetyki korzystają z kluczowych zalet naturalnej i współdziałającej z siłami organizmu substancji odmładzającej, która przywraca skórze ich pacjentów elastyczność, napięcie i blask młodości.

Kluczowe zalety Princess Rich to:

 • obecność środków o silnych właściwościach zatrzymywania wody w organizmie, dla doskonałego nawilżenia skóry właściwej,
 • unikalna formuła połączenia działania tych środków z glicerolem, dla wzmocnienia siły nawilżającej,
 • zastosowanie składników naturalnych, dla maksymalnego bezpieczeństwa,
 • opatentowana formuła oraz ergonomiczne, gotowe do użycia strzykawki, dla doskonałych rezultatów oraz dla prostego i wygodnego stosowania,
 • nadzwyczajne bezpieczeństwo zapewnione przez najnowocześniejsza fabryke kwasu hialuronowego w Europie oraz podwójną sterylizacje parową,
 • glicerol połączony z kwasem hialuronowym wzmacnia jego oddziaływanie na skórę,
 • glicerol tworzy „ochronny płaszcz” wokół łańcuchów kwasu hialuronowego (HA),
 • większa siła w walce z czynnikami agresywnymi,
 • glicerol wzmacnia cząsteczki kwasu hialuronowego za pomocą wiązań wodorowych,
 • glicerol wiąże cząsteczki wody – zwiększa poziom nawilżenia skóry.

Warte podkreślenia jest korzystne działanie glicerolu przed i po ekspozycji słonecznej. Pomimo ostrzeżeń dermatologów o szkodliwości opalania, niestety nadal typowym wakacyjnym obrazkiem są setki prażących się w słońcu ciał, a synonimem udanego urlopu jest złota opalenizna. Patrząc realnie fankom kąpieli słonecznych nie zabronimy opalania, ale możemy pomóc ich skórom stosując zabiegi mezoterapii produktami Princess Rich z gliceryną.

  
Przejdź do cennika