Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | VPL
 

VPL™ TECHNOLOGY – Variable Pulsed Light™

 

Technologia VPL™, opracowana przez firmę Energist, stanowi najnowszą generację w dziedzinie wykorzystania intensywnego światła pulsacyjnego w terapii niedoskonałości skóry, w tym w fotoodmładzaniu oraz trwałej redukcji owłosienia.
VPL™ emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry.
VPL™ umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych i efektywnych zabiegów u osób z różnym fototypem skóry i różną stukturą włosów w zakresie szerszym, niż to było dotychczas możliwe.
VPL™ to potwierdzona badaniami klinicznymi bezpieczna technologia, praktycznie bezbolesna i w przeciwieństwie do wielu innych metod zabiegowych nie opiera sie na inwazyjnej ingerencji w skórę.

Trwała redukcja owłosienia

Przy zabiegach usuwania owłosienia następuje pochłanianie czerwonego światła VPL™ przez melaninę zawartą we włosach. Włos podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność mieszka włosowego do regeneracji.

Fotoodmładzanie

Przy zabiegach odmładzania skóry żółte światło emitowane prez VPL™ pobudza fibroblasty do produkcji  kolagenu, wygładzając zmarszczki, zmniejszając rozszerzone pory, wyrównując napięcie i koloryt skóry.
VPL™ skutecznie usuwa i redukuje rozszerzone naczynka, trądzik różowaty, blizny po trądziku, przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry oraz działaniem słońca.
Łagodne zabiegi odmładzania mogą być przeprowadzane jako część programu pielęgnacji skóry.

Przejdź do cennika