Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | GREEN VACAVITE
 

GREEN VACAVITE PRESTIGE

 

Green VaCavite Prestige JEDYNE TAKIE URZĄDZENIE W ŁODZI!

Green VaCavite Prestige, jest nowoczesnym urządzeniem umożliwiającym w nieinwazyjny sposób pozbyć się tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wykorzystuje ono kawitacyjne fale ultradźwiękowe. W odróżnieniu jednak od innych, zbliżonych urządzeń jego zaletą jest wykorzystywanie niższych częstotliwości fal ultradźwiękowych. Powodują one niszczenie komórek tłuszczowych i ich późniejsze usuwanie drogą systemu limfatycznego. Metoda ta jest nieinwazyjną formą usuwania tłuszczu, a efekty jej zastosowania widoczne są już po pierwszym zabiegu.

 

Szybkie i trwałe pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej jest marzeniem wielu z nas. Żeby uzyskać wymarzoną sylwetkę oprócz tradycyjnych sposobów można skorzystać z innowacyjnych metod, które bezpowrotnie usuną nadmiar tkanki tłuszczowej. Takie możliwości daje nam skorzystanie z nowych technologii tj. zogniskowanych fal ultradźwiękowych zastosowanych w urządzeniu Green VaCavite Prestige.

  • Zogniskowane fale ultradźwiękowe działają selektywnie na komórki tłuszczowe trwale je niszcząc.
  • Zmniejszają ilości komórek tłuszczowych w danym obszarze ciała.
  • Usuwanie zawartości zniszczonych komórek tłuszczowych następuje poprzez naturalne mechanizmy fizjologiczne organizmu.
  • Zabiegi nie wpływają na codzienną aktywność i nie wymagają rekonwalescencji.

Tkanka tłuszczowa namnaża się w pierwszych miesiącach życia płodowego. Komórki odpowiedzialne za syntezę i gromadzenie tłuszczu w ciągu pierwszego roku życia trzykrotnie zwiększają swoją ilość. Ich liczba wzrasta w ciągu kolejnych pięciu lat i ponownie w okresie dojrzewania. W kolejnym okresie życia poziom tkanki tłuszczowej jest w miarę stabilny. Jednak istnieje wiele czynników środowiskowych takich jak zła dieta, siedzący tryb życia czy brak aktywności fizycznej, które powodują wzrost ilości komórek tłuszczowych. Może mieć on też podłoże genetyczne. Liczba komórek tłuszczowych ma zasadniczy wpływ na nasze kształty. Odkładające się na brzuchu lub biodrach są efektem własnych zaniedbań - braku ruchu, złego odżywiania. Ilość tłuszczu wypełniającego komórki tłuszczowe możemy zminimalizować, jeśli wystarczy nam wytrwałości i samodyscypliny, ale fizjologiczne pozbycie się rozwiniętych komórek tłuszczowych jest niemożliwe. Kiedy ani dieta, ani ćwiczenia fizyczne nie przynoszą rezultatów, warto skorzystać z usług medycyny estetycznej. Być może najlepszym rozwiązaniem są zabiegi, które bezpowrotnie zniszczą nadmiar komórek tłuszczowych. Taką możliwość dają nam zogniskowane fale ultradźwiękowe.
Urządzenie Green VaCavite Prestige wykorzystuje zogniskowane fale ultradźwiękowe, niszcząc komórki tłuszczowe. Metoda opiera się na selektywnym uszkadzaniu ich błon. W rezultacie tłuszcz uwalniany jest do przestrzeni międzykomórkowych i transportowany przez układ limfatyczny do wątroby. Produkty rozpadu usuwane są w przebiegu procesów metabolicznych. Działanie nie narusza otaczających narządów - naczyń krwionośnych ani nerwów. Zabiegi przeznaczone są dla tych, którzy nie mogą pozbyć się fałdek tłuszczu w pewnych partiach ciała. Nie jest to alternatywa dla osób walczących z otyłością, zabiegi nie zmienią też radykalnie sylwetki ale zdecydowanie ją wymodelują.
 
Green VaCavite Prestige jest, więc dla tych, którzy nie radzą sobie z tłuszczykiem w kłopotliwych lokalizacjach np. kolana, boczki, ramiona, uda, brzuszek, "bryczesy" itp. Efekty nie są natychmiastowe, zazwyczaj rezultaty pojawiają się po 4 - 5 tygodniach. Po serii zabiegów obwody ciała w miejscach poddanych zabiegowi ulegają redukcji, a waga spada. Pojawiające się zmiany stopniowo motywują do podtrzymywania diety. Zabiegi są też dobrą motywacją do zmian nawyków żywieniowych.

Proces usuwania komórek tłuszczowych

Do redukcji tkanki tłuszczowej doprowadza się poprzez uszkadzanie błon komórkowych komórek tłuszczowych. Wykorzystuje się do tego zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej mocy. Dawka energii dostarczana jest do ściśle określonej przestrzeni w podskórnej warstwie tłuszczu. W miejscu tym, fale ultradźwiękowe generują efekt mechaniczny zwany kawitacją, który uszkadza błony komórek tłuszczowych. Trójglicerydy z rozerwanych komórek tłuszczowych uwalniane są do przestrzeni międzykomórkowych. Stopniowo odbierane poprzez układ limfatyczny i dalej transportowane są układem krwionośnym do wątroby. W wątrobie kwasy tłuszczowe pochodzące z zabiegu są poddane takim samym procesom metabolicznym jak te dostarczone z posiłkiem. W związku z tym, wolne kwasy tłuszczowe uwolnione w trakcie zabiegu, są przetwarzane z wykorzystaniem naturalnych procesów fizjologicznych.

Wykonane badania kontrolne wykazały:

  • Badania wykonane ultrasonografem (USG) wykazało zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej w miejscu wykonania zabiegu.
  • Badania krwi oraz moczu potwierdziły fizjologiczną zdolność organizmu do usuwania uwolnionego tłuszczu.
  • Badania histologiczne potwierdziły selektywne uszkodzenie tkanki tłuszczowej.


Zalecenia
Dwa dni przed zabiegiem oraz dwa tygodnie po nim należy zredukować w diecie ilość tłuszczy i węglowodanów. W tym czasie należy odciążyć wątrobę - jeść lekkostrawne posiłki i pić duże ilości wody (minimum dwa litry na dobę). Zwiększenie aktywności fizycznej i odpowiednia dieta ułatwią metabolizm i usunięcie tłuszczu z organizmu. Zaletą zabiegów jest przede wszystkim ich nieinwazyjność i stosunkowo krótka lista przeciwwskazań.

Przeciwwskazania

Ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, infekcje skóry w miejscach zabiegowych, zakrzepowe zapalenie żył, nieustabilizowana hemofilia, krwawienie w miejscu wykonywania zabiegu, łuszczyca, stymulator serca, metalowe implanty w ciele, ostry stan zapalny, choroby wątroby, wysoki poziom cholesterolu, dziedziczne choroby metaboliczne, zła krzepliwość krwi.

Przejdź do cennika