Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka
 

Masaże z czterech stron świata

Olos

 

Masaże Olos Territoria to witalność, orzeźwienie i przypływ pozytywnej energii, zaczerpnięte wprost z wysp polinezyjskich, australijskiej sawanny, marokańskich oaz oraz indyjskich plantacji.

Magia Indii -  Magia d’India

Masaż reaktywujący, inspirowany tradycjami indyjskiego masażu. Wykonywany rękawicami z czystej bawełny, stanowi doskonały peeling dla ciała. Olejek stosowany do masażu zawiera olej  bawełniany oraz esencjonalny ekstrakt Nutmeg, który odżywia, pobudza, dodaje energii i witalności.

Oddech Australii - Respiro d’Australia

Masaż balansujący, kształtujący ciało, zainspirowany aborygeńskim masażem. Wykonywany pałeczkami z egzotycznego drzewa iroko. Olejek stosowany do masażu zawiera olej Makadamia. Dzięki zawartości esencjonalnych olejków Mimosa – przywraca równowagę, odpręża i przynosi spokój.

Słońce Maroka - Lucce del Marocco

Ruchy masażu zainspirowane zostały marokańskim rytuałem Hamman. Masaż rozciągająco - odprężający, wykonywany ręcznie oraz za pomocą stempla – Mhakka.
Olejek stosowany do masażu zawiera olej arganowy, bogaty w esencjonalny olejek Patchouli o właściwościach regenerujących oraz relaksujących. 

Wiatr Polinezji - Soffio di Polinesia

Masaż drenujący. Pełne czułości masujące ruchy inspirowane polinezyjskimi tradycjami, masażem Mau-ri i Lomi Lomi Nui, stymulują, uciskają i drenują.  .
Olejek do masażu zawiera oleje uzyskiwane z kokosa i Tiare, kwiata pochodzącego z Tahiti.  Bogaty w esencjonalny olejek Ylang Ylang – nawilża i stymuluje, odprężając ciało i duszę.

Masaż gorącymi kamieniami – hot stone massage [comfort zone]

Masaż ten łączy termodynamiczne korzyści z podgrzanych kamieni bazaltowych, a także terapeutyczne właściwości olejków esencjonalnych takich jak: olejek z drzewa różanego, cytryny, gorzkiej pomarańczy, cedru, róży. Masaż powoduje psychiczną i fizyczną relaksację, poprawia krążenie i metabolizm. Działa detoksykująco, zmniejszając ból i skurcze mięśni.

Masaż świecami – nowość!

Magiczny masaż na gorącym oleju ze świecy o pięknej nucie zapachowej. Masaż dostarcza wyjątkowych doznań, działających zarówno na zmysły jak i na ciało. Zapewnia optymalne nawilżenie, pozostawiając skórę delikatną i jedwbistą w dotyku. Wprowadza ducha w klimat oreientu, a ciało doznaje niezwykłej przygody.

Przejdź do cennika