Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | Pielęgnacja twarzy Olos
 

Pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu

Olos

 

Zabiegi Olos to najwyższej jakości, hipoalergiczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała, oddziaływujących na skórę, dobre samopoczucie i zmysły. Poprzez holistyczne zatroszczenie się o poprawę wyglądu oraz wewnętrzny spokój łączy nierozerwalnie ciało i duszę.

Olos Territoria Anima di Vulcano – zabieg remineralizująco-energetyzujący

Anima di Vulcano jest specjalnym zabiegiem obejmującym pielęgnację twarzy, szyi, dekoltu, delikatnych okolic oczu i ust oraz dłoni. Stworzony jest dla wszystkich typów cer, które zaczynają tracić gęstość i elastyczność. Gdy zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki starzenia i zmarszczki mimiczne.
Anima di Vulcano jest programem, który łączy w sobie skuteczność i przyjemność, wyzwala emocje. Bazuje na aktywnych wulkanicznych minerałach i energii kamieni z lawy wulkanu Etna. Formuły kosmetyków szczególnie bogate w Malachit i Rodolit, które reaktywują metabolizm komórkowy i ujędrniają skórę, redukują zmarszczki, dają jędrność i bardziej promienny wygląd.

Czas trwania zabiegu 1h

Olos Territoria Anima di Vulcano - zabieg na okolice oczu

Holistyczny zabieg na okolice oczu wykorzystujący minerały z lawy wulkanicznej. Dzięki zawartości krzemu, malachitu i rodolitu ma działanie ujędrniające.

Czas trwania zabiegu 30 minut

Przejdź do cennika