Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | LIGHT EYES ULTRA®
 

LIGHT EYES ULTRA®

 

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy.
Wyjątkowo skuteczna  kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Wskazania:
- ciemne kręgi wokół oczu
- obrzęk powiek
- korekcja małych zmarszczek

Efekty:
- poprawa mikrokrążenia
- zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
- wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
- zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu

Główne składniki preparatu LIGHT EYES ULTRA®
Ruszczyk – działa korzystnie na system naczyń krwionośnych, na który ma mocno tonizujący wpływ. Dodatkowo posiada silne właściwości drenujące.
Jagoda – antyoksydanty zawarte w owocach jagód sprawiają, że komórki skóry stają się bardziej elastyczne i trwałe. Hamują działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcję kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek. Antyoksydanty mają także pozytywny wpływ na ścianki naczyń krwionośnych, redukując poziom odkładających się tam glikoprotein - sprzyjają w ten sposób normalizacji odporności i elastyczności naczyń.
Rozmaryn – dzięki jego tonizującym właściwościom i stymulacji krążenia to wspaniały przeciwobrzękowy składnik, podnoszący skuteczność drenażu.
Heksapeptydy – Argilerine* to proteina reprodukująca efekt podobny do botoksu. Rozciąga zmarszczki mimiczne dzięki zdolności hamowania nadmiernej kurczliwości fibroblastów i redukuje presję na kolagen, generując efekt rozkurczania.
To substancja powstała z kombinacji 6 aminokwasów działających na skórę, redukująca napięcie mięśni skóry twarzy, odpowiedzialne z powstawanie zmarszczek mimicznych.
Kwas hialuronowy – jest składnikiem decydującym o skuteczności tej wyjątkowej kombinacji.
  

Zabieg wykonywany jest przez lekarza, po przeprowadzeniu konsultacji z zakresu medycyny estetycznej.

Przejdź do cennika