Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | Pielęgnacja twarzy Comfort Zone
 

Pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu

[comfort zone]

 

[comfort zone] to połączenie rygorystycznych badań naukowych ze zmysłowym i holistycznym podejściem do piękna. Ciągłe innowacje formuł wynikające z badań naukowych to mocna strona laboratoriów badawczych [comfort zone], które potrafią korzystać z natury i jej nieskończonego potencjału, łącząc jej piękno i mądrość z inteligencją nauki.
Misją [comfort zone] jest zapewnienie troski i przyjemności klientom. Troska to synonim uwagi, szacunku i indywidualnych rozwiązań. Przyjemność to radość i skupienie się na czystym relaksie.
Oferta zbiegów łączy w sobie trzy czynniki: doświadczenie emocjonalne, zmysłowe piękno i wyjątkowe wyniki.
Obszerne menu zabiegów zostało stworzone tak, aby w możliwie najbardziej zindywidualizowany i dokładny sposób zaspokajać najbardziej zaawansowane wymagania klientów. Zastosowanie ekskluzywnych technik masażu przy każdym zabiegu i sprawdzonych, starannych procedur
aplikowania kosmetyków gwarantuje, że zabiegi są skuteczne, przyjemne i bezpieczne.

Zabiegi na twarz

aromatic beauty touch – aromatyczny dotyk urody

Antystresowy zabieg dotleniający. Zabieg ma na celu łagodzenie nagromadzonego stresu, dotlenienie oraz przywrócenie blasku skórze poprzez zastosowanie wyjątkowych olejków esencjonalnych, które bezpośrednio wpływają na system limbiczny, pobudzając głęboką relaksację.

Czas trwania zabiegu 1h

skin resonance – rezonans skóry

Zabieg dla wrażliwej i delikatnej skóry. Łagodzący, przywracający równowagę oraz ochronny zabieg dla skóry wrażliwej, podatnej na zaczerwienienia, a także o kruchych naczyniach krwionośnych. Przynosi ulgę przy podrażnieniach i problemach skóry atopowej, alergicznej. Zabieg szczególnie polecany dla kobiet w okresie menopauzy.

Czas trwania zabiegu 1h

active pureness – równowaga

Zabieg oczyszczający i przywracający równowagę, sprawiający, że skóra staje się świeża i jędrna. Active pureness pozostawia możliwość doboru maski do danego rodzaju cery – tłustej i suchej, zanieczyszczonej. Zabieg skutecznie normalizuję skórę pozostawiając matowy wygląd, działa    nawilżająco i antybakteryjnie, chroniąc przed infekcjami oraz wolnymi rodnikami.

Czas trwania zabiegu 1h

active pureness – regeneracja

Zabieg oczyszczający i regenerujący z kwasami dla cery skłonnej do trądziku. Można stosować przy skórze z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Zabieg nie powoduje złuszczania się skóry    w wyniku działania kwasów.

Czas trwania zabiegu 1h

recover touch – uzdrawiający dotyk

Witaminowo-antyutleniający zabieg dla każdego rodzaju skóry. Neutralizacja wolnych rodników, odżywienie tkanki z równoczesnym uspokojeniem i nawilżeniem skóry. Dzięki łagodnej nucie zapachowej zabieg ma działanie relaksujące.

Czas trwania zabiegu 1h

hydramemory – pamięć wodna

Zabieg głęboko nawilżający dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki swojej zaawansowanej formule przywraca prawidłowy hydro-balans skóry oraz utrzymuje jej doskonałą witalność, gładkość i przyczynia się do zachowania młodego wyglądu.

Czas trwania zabiegu 1h

water source – źródło wody

Zabieg intensywnie nawilżający. Zabieg ma na celu intensywną stymulację oraz przywrócenie elastyczności skóry. Specjalnie sformułowany dla cery przesuszonej i zniszczonej.

Czas trwania zabiegu 1h 20min

glorius skin – natychmiastowy lifting twarzy, szyi i dekoltu

Przeciwstarzeniowy zabieg liftingujący. Celem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek mimicznych, nadanie skórze witalności i świetlistości.

Czas trwania zabiegu 1h

chrono reverser collagen – terapia kwasami i kolagenem

Zabieg przeciwstarzeniowy z kolagenem. Wygładzenie, rewitalizacja oraz głębokie nawilżenie skóry, przy równoczesnej stymulacji krążenia i czynności komórek.

Czas trwania zabiegu 1h 20min

eye supreme anti-aging – przeciwzmarszczkowy zabieg na okolice oczu

Zabieg pielęgnacyjny okolic oczu. Zmniejsza cienie i spłyca zmarszczki pod oczami. Powoduje głębokie nawilżenie i chroni przed wolnymi rodnikami.

Czas trwania zabiegu 45min

eye supreme – szybki lifting

Zabieg ujędrniający i głęboko nawilżający na okolice oczu.

Czas trwania zabiegu 30min

Przejdź do cennika