Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | Pielęgnacja ciała Comfort Zone
 

Pielęgnacja
ciała i modelowanie

[comfort zone]

 

Zabiegi na ciało

aromatic body touch – aromatyczny dotyk ciała

Głęboko nawilżający zabieg antystresowy. Zabieg zapewnia całkowitą odnowę skóry poprzez eksfoliację oraz nawilżenie. Dobre samopoczucie oraz relaksacja dzięki zastosowaniu olejków aromaterapeutycznych.

Czas trwania zabiegu 1h

body strategist + nutritional – odżywczy zabieg antycellulitowy

Organiczny zabieg na ciało przywracający równowagę. Zapewnia skórze doskonałą jędrność, elastyczność, efekt antyutlenienia oraz równowagę nawilżenia, dzięki komórkom świeżej dyni, ekstraktom z pomidora, karczocha i buraka.

Czas trwania zabiegu 1h

body strategist + cellulite remodeller – intensywna terapia antycellulitowa   

Zabieg antycellulitowy o podwójnym działaniu. Powoduje redukcje złogów tłuszczu, poprawienie miejscowej mikrocyrkulacji oraz stymuluje działanie lipolityczne. Zabieg nie jest zalecany dla osób z kruchymi naczyniami krwionośnymi i dla kobiet w ciąży.

Czas trwania zabiegu 1h

body strategist + cellulite refiner – intensywny zabieg antycellulitowy

Głębokie dotlenienie i demineralizacja przy równoczesnym działaniu drenującym i lipolitycznym w celu zapobiegania oznakom obrzękowego cellulitu oraz oznakom „pomarańczowej skórki”. Doskonały nawet dla wrażliwej skóry.

Czas trwania zabiegu 1h

body strategist + algae treatment – wyszczuplająca, tonizująca terapia algowa

Pełen siły, łączący w sobie kombinację potęgi alg i specyficznych aktywnych składników zabieg antycellulitowy, poprawiający siłę metabolizmu. Zabieg powoduje wzrost lipolizy sprzyjający wyszczuplaniu i remineralizacji tkanki tłuszczowej.

Czas trwania zabiegu 1h 15min

body strategist + bust – modelujący zabieg na biust

Nawilżające, uelastyczniające i tonizujące składniki aktywne, współpracujące z aktywnym pilingiem, oferują ekskluzywny „uszyty na miarę” zabieg, przywracający jędrność i zapobiegający działaniu grawitacji, dla delikatnej okolicy biustu i dekoltu. Skóra staje się nadzwyczajnie jędrna, nawilżona i stonizowana.

Czas trwania zabiegu 45min

glorious skin bust – liftingujący zabieg na biust

Przywrócenie skórze naprężenia, elastyczności i właściwego poziomu nawilżenia. Aktywne składniki przywracają jędrność i chronią delikatną skórę biustu i dekoltu.

Czas trwania zabiegu 30min

monticelli mud – błoto z monticelli

Wyszczuplający i detoksykujący zabieg spa bazujący na zastosowaniu błota Monticelli, delikatnego i kremowego błota, wzbogaconego o włoskie wody termalne z Monticelli. Składniki aktywne działają w synergii z drenującymi, łagodzącymi i ściągającymi naturalnymi ekstraktami oraz olejkami esencjonalnymi, stymulując eliminację toksyn, jak również przyczyniając się do skutecznego działania lipolitycznego.

Czas trwania zabiegu 1h

D-age – jędrne ciało

Ujędrniający, przeciwstarzeniowy zabieg na ciało. Przeciwdziałanie brakowi naprężenia oraz  wielu szkodliwym efektom biologicznego starzenia, wolnym rodnikom i szkodliwym wpływom środowiska zewnętrznego. Głęboki drenaż tkanki, redukcja istniejących rozstępów oraz ochrona przed powstawaniem nowych, dzięki formule bogatej w roślinne ekstrakty i synergii różnorodnych aktywnych składników. Jedwabista, gładka i przyjemnie pachnąca skóra.

Czas trwania zabiegu 1h 20min 

Przejdź do cennika

 

Zabiegi na twarz i ciało

tranquillity ritual – aromatyczny dotyk ciała i twarzy

Aromaterapeutyczny zabieg nawilżający i dotleniający. Odnowa skóry poprzez całkowitą eksfoliację oraz nawilżenie. Rytuał tranquillity na twarz i ciało, nie tylko urzeka aromatem, ale również zachwyca magicznym i niepowtarzalnym masażem. Jest to przygoda, która długo pozostaje niezapomniana...

Czas trwania zabiegu  1h 3min

sacred nature – organiczny przeciwstarzeniowy, odżywczy i chroniący DNA zabieg na twarz i ciało  

Przeciwstarzeniowy, odżywczy i ochronny zabieg, dzięki produktom, które były stworzone według wytycznych ecocert® dedykowany jest dla każdego typu cery, włączając nawet tą najbardziej wrażliwą.

Czas trwania zabiegu 1h 5 min

glorious skin lifting face & bust – zabieg bankietowy

Ekspresowy zabieg liftingujący na okolice twarzy, szyi, dekoltu i biustu. Wygładzenie zmarszczek, nadanie skórze witalności i świetlistości. Rewelacyjny i polecany przed wielkim wyjściem.

Czas trwania zabiegu 1h