Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | MEZOTERAPIA IGŁOWA
 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

Czym jest mezoterapia igłowa?
Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go mała inwazyjność oraz duża skuteczność. Procedurę przeprowadza lekarz.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji odżywczo–regenerujących. Skład dostarczanego preparatu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnych mikroigieł.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?
Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w celu przywrócenia elastyczności skóry, redukcji zmarszczek, a także w kuracjach ujędrniających.

Jak często należy powtarzać procedurę?
Rezultaty zabiegu widoczne są po wykonaniu serii zabiegów powtarzanych przez okres od dwóch do czterech miesięcy. Przez  pierwsze 1-2 miesiące powinno się wykonywać zabieg raz na 7-14 dni. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej sześciu miesięcy.

Czy procedura wymaga specjalnych przygotowań?
Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarza z zakresu medycyny estetycznej. Protokoły zabiegowe różnią się w zależności od zastosowanego preparatu.
  

Przejdź do cennika