Onsen Spa - salon kosmetologiczny i spa, Łódź, masaże, mikrodermabrazja, vpl, borowina, kosmetyka | AZZALURE®, BOTOX®
 

AZZALURE®, BOTOX®

 

Leczenie preparatamitoksyny botulinowej typu A (AZZALURE®,BOTOX®) jest prostą, niechirurgiczną metodą, która pozwala wygładzić uciążliwe, głębokie bruzdy i zmarszczki.
Procedura polegająca na kilku drobnych wstrzyknięciach preparatu, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek.
Mechanizm działania toksyny botulinowej typu A związany jest z czasowym blokowaniem połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co uzyskujemy relaksację mięśni mimicznych i wygładzenie skóry. Inne funkcje nerwowe - takie jak wrażliwość skóry na dotyk nie ulegają zmianie. Oznaki działania podanego preparatu widoczne są po 2-3 dniach od zabiegu. Efekt jest zawsze tymczasowy i utrzymuje się 4 – 6 miesięcy.
Główne zastosowania:
   • usuwanie zmarszczek między brwiami ("lwie" zmarszczki)
   • usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła
   • usuwanie zmarszczek wokół oczu ("kurze łapki")
  

Stosowanie preparatów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów oraz fachowe przeprowadzenie zabiegu przez lekarza sprawia, że zabiegi te charakteryzują się dużym bezpieczeństwem i skutecznością. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej stosowane są  w medycynie estetycznej, neurologii,  okulistyce.

Kwalifikację, szczegółowe omówienie procedury i zabieg przeprowadza lekarz (konsultacja z zakresu medycyny estetycznej). Wykonanie zabiegu –  ok 30–60 min.

Przejdź do cennika